sobota 21. června 2014

May Favorites

Už máme za sebou viac ako polovicu júna a ja som stále nepridala favoritov za máj, takže je najvyšší čas.

KOZMETIKA

Z kozmetiky som si tento mesiac veľmi obľúbila tento zlatý bezoplachový kondicióner od Gliss Kur. Vlasy sa po nanesení kondicionéru oveľa ľahšie rozčesujú a vôňa vydrží voňať na vlasoch celý deň.


čtvrtek 12. června 2014

HUGE SUMMER WISHLIST

Ahojte! Dnes vám prinášam môj letný wishlist :) Je to najmä oblečenie a doplnky, no nájde sa tam aj nejaká kozmetika. Ak by ste mali záujem, rada by som napísala aj wishlist toho, čo cez leto plánujem robiť :) 

Viem, že je tých vecí na obrázku naozaj málo veľa, pre jedno letné obdobie, ale veľa vecí z tohto sa dá plnohodnotne nosiť aj na jeseň a kúpim si ich pravdepodobne až niekedy koncom augusta. A keď prehodnotím svoj názor, tak možno ani veľa vecí nekúpim...  Takže žiadne urýchlené závery, prosím.

HUGE SUMMER WISHLIST


neděle 1. června 2014

Spring empties

Túto jar som neminula veľa produktov. Je to tým, že som takmer celý mesiac nebola ani doma a do kufra som si zobrala len to nevyhnutné. Konkrétne som minula len 5 produktov a ešte nejaké vatové tampóny a vzorky, ktoré som však vyhodila, takže tu nebudú. Avšak myslím, že aj tieto produkty sa oplatí ohodnotiť.


Voňavka Playboy - Play It Sexy

Musím sa priznať, som rada, že som túto voňavku konečne minula. Bola dosť veľká a aj keď sa mi páčila, ku koncu mi už liezla trošku na nervy. Možno je to tým, že mám momentálne v hľadáčiku dosť oveľa krajších a kvalitnejších parfumov. Na tele vydržala voňať pár hodín. Každopádne, túto voňavku si už viac nekúpim. 

3/5

neděle 4. května 2014

April favorites


Ahojte!
S mojim návratom na blog som sa rozhodla pokračovať v mesačnej rubrike favorites. Mňa osobne tieto články "obľúbencov za mesiac" nielenže baví robiť, ale baví ma ich aj čítať na iných blogoch. Človek sa tak aspoň inšpiruje čo je dobré a čo stojí za vyskúšanie, alebo tam nájde dobré tipy na hudbu, filmy a podobne.

KOZMETIKA:


Sprchový gél Palmolive 

Tento sprchový je skvelý. Z kokosových, vanilkových a čokoládových vôní sprchových gélov a telových masiel pomaly, ale isto prechádzam na trošku sviežejšie jarné vône :) Sprchový gél od Palmolive vo vôni čerešňových kvetov vonia jednoducho úžasne. Pekne pení a aj na pokožke vydrží voniať po umytí ešte dlho. Rozhodne patrí medzi moje favority tohto mesiaca.

pátek 25. dubna 2014

Here I am.

Ahojte všetci. Po troch (vlastne skoro už štyroch) mesiacoch sa vám ozývam. Je to celkom dlhá doba, čo som na blogu nebola aktívna - keď si to tak zoberiem je to vlastne štvrť roka, ten čas letí neskutočne rýchlo! Neviem či sa mám smiať alebo plakať, keď si spomeniem, že v poslednom článku som spomínala, ako chcem na tento blog prispievať častejšie (:D).  No hej,  tie moje novoročné predsavzatia. Nejak som odkladávala pridanie článku z jedného dňa na druhý a už to bolo. Niekedy som bola lenivá (väčšinou :D), inokedy som zase nemala náladu nič pridať.
Ale aby som sa nevykresľovala "až tak" lenivou osobou, z troch mesiacov by som jeden mesiac nemohla aj tak nič pridať. So školou sme 1.februára odišli na 12-dňový pobyt do Nemecka a 15.marca sme zase šli na 13-dňový pobyt do Anglicka (všetko sme to, mimochodom, mali zadarmo, kvôli projektu, v ktorom je naša škola zapojená). Takže čo sa týka cestovania, spoznávania nových miest a plnenia si snov začal nový rok viac ako perfektne. Najmä na Londýn a Paríž som sa tešila najviac, keďže to sú jedné z top miest na Zemi, ktoré chcem/som chcela navštíviť, takže som fakt šťastná :) Zážitkov mám kopu, no, a nejdem sa moc o tomto rozpisovať, keďže pre vás pripravujem o Nemecku, Anglicku aj Paríži samostatný článok. A tentoraz neplánujem, ale už pripravujem. :D
Keďže som deviatačka, v marci som písala monitor. Som rada, že to mám za sebou (veď kto by nebol, že). Napísala som ho na 76% zo slovenčiny a 90% z matiky. Síce príjmačky ma ešte čakajú, ale na tie už nejak nestresujem, niekde ma aj tak predsa prijať musia. :D Konkrétne som si podala prihlášky na dve gymnáziá (veď ja to ešte budem ľutovať) na Metodovu a Vazovovu v BA. Na obidve gymple sa hlási celkom dosť ľudí, tak uvidíme... Na stres mám ale ešte kopu času, takže zatiaľ pohoda. :D
Čo sa týka blogu.. Asi vám logicky doplo, že tento článok je "o návrate na blog". Nechcem zase nič sľubovať, že tu idem prispievať pravidelne, atď, atď, ale áno, chcela by som. Neviem, či už hneď zajtra niečo pridám, keďže idem s kamarátkou na nákupy, ale ak budem mať čas, tak možno zajtra tu už nejaký článok nájdete. :)
Zatiaľ sa majte! ;)


středa 8. ledna 2014

OOTD: On Wednesdays we wear black (or grey)

Ahojte! V prvom rade vám chcem zaželať šťastný nový rok, keďže sme sa tento rok ešte nevideli. Snáď ste nový rok oslávili poriadne, ako sa patrí :) Ja som bola vo Viedni, preto na blog nič nepribudlo, keďže tam nemám internet (len mobilný a cez mobil pridávať príspevky nemienim). 

Do nového roka som si dala aj predsavzatie viac prispievať na blog. Mám aj dosť nápadov na nové články (a teraz nemyslím recenzie ani pravidelné rubriky), tak to tu postupom času uvidíte :)

A hneď vám prinášam úplne nový článok... Teda, aleaspoň čo sa týka tohto blogu. Outfit of the day som na blogu ešte nemala. Nechcem, aby tu príspevky jedného typu boli stále, tak vám ani nemôžem povedať, či tu OOTD bude bývať často. Jednoducho, ak sa s vami budem chcieť podeliť o nejaký môj zaujímavý outfit, a budem mať čas ho pofotiť, tak ho postnem.

Tak a teraz k článku. Tento outfit sa mi veľmi páči. Kúsky neutrálnych farieb ako čierna, šedá, biela sa kombinujú najlepšie. Dnes som mala na sebe outfit práve z týchto farieb. Normálne by som tam ten biely nátelník nedávala, ale ten svetrík je pomerne priesvietný a tenký (teda vlastne ani neviem, či je to sveter :D), ale je štrikovaný. A nakoniec z toho vzniklo toto a takto navrstvené s tým, že tam vidno aj ten biely nátelník a dokonca sa mi to páčilo ešte viac. Tá biela ten outfit ešte viac oživila. Ku tomu som dala obyčajné čierne legíny, kožené čižmy John Garfield, beanie Paris a pridala zlaté doplnky.

Nášnice som odfotiť zabudla, ale keď si prvú fotku priblížite, tak ich uvidíte. A potom ich môžte ešte vidieť v November favorites.

môj weird vystrašený ksicht si nevšímajte :D

neděle 22. prosince 2013

Christmas wishlist

O dva dní tu máme Vianoce a je najväčší čas sa s vami podeliť o môj vianočný wishlist :)
Dopredu vás chcem ale upozorniť, že beztak všetko zo zoznamu nedostanem, je to proste skôr len taký inšpiratívny zoznam, z ktorého Ježiško vyberal. :)

Christmas wishlist

1. Mobil - dostanem určite. Je to taký najhlavnejší darček, každý rok dostávam na Vianoce nejakú elektroniku (alebo proste niečo väčšie, aj bicykel napr.) (minule som dostala čítačku Kindle 5, predminule zasa mobil Nokiu 500 - a už sa neviem dočkať, ako sa jej tohto roku zbavím (Nokie) :)))). Mala som 3 mobily, tento nový bude môj 4, a poviem vám, Nokiu už NIKDY VIAC (keďže tie 3 mobily boli práve značky Nokia, a táto značka je sama o sebe v tejto dobe veľký shit). Naschvál som nenapísala presne aký (aj keď je na obrázku iphone), pretože si ešte niesom istá, aký presne dostanem. Kupuje mi ho mamina a keďže som sa nevedela rozhodnúť medzi iPhonom 5s a Samsungom Galaxy s4, tak to nechávam na nej. Vždy som ale chcela iPhone, mama to aj vie, takže na 80% to bude on.