Zobrazují se příspěvky se štítkemchristmas. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemchristmas. Zobrazit všechny příspěvky

neděle 22. prosince 2013

Christmas wishlist

O dva dní tu máme Vianoce a je najväčší čas sa s vami podeliť o môj vianočný wishlist :)
Dopredu vás chcem ale upozorniť, že beztak všetko zo zoznamu nedostanem, je to proste skôr len taký inšpiratívny zoznam, z ktorého Ježiško vyberal. :)

Christmas wishlist

1. Mobil - dostanem určite. Je to taký najhlavnejší darček, každý rok dostávam na Vianoce nejakú elektroniku (alebo proste niečo väčšie, aj bicykel napr.) (minule som dostala čítačku Kindle 5, predminule zasa mobil Nokiu 500 - a už sa neviem dočkať, ako sa jej tohto roku zbavím (Nokie) :)))). Mala som 3 mobily, tento nový bude môj 4, a poviem vám, Nokiu už NIKDY VIAC (keďže tie 3 mobily boli práve značky Nokia, a táto značka je sama o sebe v tejto dobe veľký shit). Naschvál som nenapísala presne aký (aj keď je na obrázku iphone), pretože si ešte niesom istá, aký presne dostanem. Kupuje mi ho mamina a keďže som sa nevedela rozhodnúť medzi iPhonom 5s a Samsungom Galaxy s4, tak to nechávam na nej. Vždy som ale chcela iPhone, mama to aj vie, takže na 80% to bude on.

pondělí 16. prosince 2013

Trip to Austria

Ahojte :) Poslednú dobu som na blog články nepridávala, nie je to tým, že by sa mi nechcelo, ale nemala som ako, keďže som nebola doma a nestihla som vám ani prednastaviť články. Bola som v Rakúsku na menšom "výlete" pri mamine. V škole sme mali 11,12, a 13. decembra riaditeľské voľno. Okrem toho som plánovala ísť 12.12. na DOD do Bratislavy na gymnázium Metodova (kde som aj išla) a keďže mám do BA z domu celkom ďaleko, rozhodli sme sa, že pôjdem na tých pár dní ku mamine a pôjdeme aj na Vianočné trhy :)

Na DOD sa mi páčilo aj keď sme tam teda dlho neboli... Rozhodujem sa, že pôjdem buď na toto gymnázium Metodova, alebo na jazykové (avšak nie bilingválne) gymnázium Vazovova. Ale to sa ešte uvidí.

Na Vianočných trhoch som bola v piatok trinásteho. Nič zlé sa však našťastie nestalo :D Pridávam pár fotiek z trhov a celkovo vianočne vyzdobenej Viedne :) Ospravedlňujem sa za nejaké fotky, ako vidíte, môj foťák si fotí ako chce alebo to len ja neviem fotiť :D Fotky si kliknutím na ne môžete priblížiť.

Stephansplatz: