Zobrazují se příspěvky se štítkemblog. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemblog. Zobrazit všechny příspěvky

pátek 25. dubna 2014

Here I am.

Ahojte všetci. Po troch (vlastne skoro už štyroch) mesiacoch sa vám ozývam. Je to celkom dlhá doba, čo som na blogu nebola aktívna - keď si to tak zoberiem je to vlastne štvrť roka, ten čas letí neskutočne rýchlo! Neviem či sa mám smiať alebo plakať, keď si spomeniem, že v poslednom článku som spomínala, ako chcem na tento blog prispievať častejšie (:D).  No hej,  tie moje novoročné predsavzatia. Nejak som odkladávala pridanie článku z jedného dňa na druhý a už to bolo. Niekedy som bola lenivá (väčšinou :D), inokedy som zase nemala náladu nič pridať.
Ale aby som sa nevykresľovala "až tak" lenivou osobou, z troch mesiacov by som jeden mesiac nemohla aj tak nič pridať. So školou sme 1.februára odišli na 12-dňový pobyt do Nemecka a 15.marca sme zase šli na 13-dňový pobyt do Anglicka (všetko sme to, mimochodom, mali zadarmo, kvôli projektu, v ktorom je naša škola zapojená). Takže čo sa týka cestovania, spoznávania nových miest a plnenia si snov začal nový rok viac ako perfektne. Najmä na Londýn a Paríž som sa tešila najviac, keďže to sú jedné z top miest na Zemi, ktoré chcem/som chcela navštíviť, takže som fakt šťastná :) Zážitkov mám kopu, no, a nejdem sa moc o tomto rozpisovať, keďže pre vás pripravujem o Nemecku, Anglicku aj Paríži samostatný článok. A tentoraz neplánujem, ale už pripravujem. :D
Keďže som deviatačka, v marci som písala monitor. Som rada, že to mám za sebou (veď kto by nebol, že). Napísala som ho na 76% zo slovenčiny a 90% z matiky. Síce príjmačky ma ešte čakajú, ale na tie už nejak nestresujem, niekde ma aj tak predsa prijať musia. :D Konkrétne som si podala prihlášky na dve gymnáziá (veď ja to ešte budem ľutovať) na Metodovu a Vazovovu v BA. Na obidve gymple sa hlási celkom dosť ľudí, tak uvidíme... Na stres mám ale ešte kopu času, takže zatiaľ pohoda. :D
Čo sa týka blogu.. Asi vám logicky doplo, že tento článok je "o návrate na blog". Nechcem zase nič sľubovať, že tu idem prispievať pravidelne, atď, atď, ale áno, chcela by som. Neviem, či už hneď zajtra niečo pridám, keďže idem s kamarátkou na nákupy, ale ak budem mať čas, tak možno zajtra tu už nejaký článok nájdete. :)
Zatiaľ sa majte! ;)


úterý 15. října 2013

Untitled

Ahojte, opäť :) 
Tento článok mal byť najprv new in, no nechcem, aby to vypadalo, že sa len "chvastám", čo vôbec nieje pravda a ja si na iných blogoch príspevky new in pozerám veľmi rada. No nakoniec z tohto vznikol skôr taký "untitled" článok.
Keď som tento blog zakladala, myslela som si, že na blog budem prispievať často. No nieje tomu tak, čo mi je hrozne ľúto, pretože blogujem veľmi rada. Už v minulom článku som vám spomínala, že čoskoro sa môžete tešiť na kopu nových článkov... a sľubujem vám to opäť a teraz definitívne a už to neporuším, pretože už viem presne, o čom najbližšie články budú a už budem mať aj viac času. Tešiť sa (už zajtra) môžete na veľké new in, ďalej na recenziu na špirálu od Maybelline a aj na článok s mojimi najobľúbenejšími obchodmi. Dúfam, že vás aspoň niečo zaujalo a najbližší týždeň tu zavítate. ;)

Aby ste z tohto článku aj niečo mali, tak vám prinášam menšiu inšpiráciu v podobe dvoch jesenných otfitov, ktoré som nedávno vytvorila na polyvore. Páčia sa vám? Ktorý viac? :)



Autumn outfit



Autumn outfit 2


pondělí 2. září 2013

Goodbye Summer, Hello Sweatember!

Prázdniny utiekli ako voda a opäť je tu škola. Väčšina z nás v nej bola už dnes. Včera večer som mala blbú náladu a kvôli začiatku školy som nemohla ani zaspať. Do školy som sa vôbec netešila, prvý deň som si predstavovala katastrofálne, ale celkom to ušlo. Chvalabohu, že prvý deň sme v škole len niečo okolo hodiny. Rozvrh máme tiež v pohode, najmä piatok je dobrý, čo mi vyhovuje. :) Zajtra sme v škole len 5 hodín a prvé dve hodiny máme ešte s triednym, tak fajn.
Inak momentálne som začala chodiť do deviateho ročníka, čomu nemôžem uveriť. Neskutočne rýchlo to ubehlo a za tie roky som sa veľmi zmenila, a stále sa ešte mením. Už teraz mám však z strach z monitora, celkových známok a matiky. Ale na strednú sa teším. Teda, pokiaľ pôjdem tam, kde chcem ísť. Čo dúfam, že áno. :)

Tento článok by som ale chcela venovať najmä tomu, čo tento týždeň môžete na blogu očakávať. Ja vám to tu pekne vypíšem:

- recenziu na jednu skvelú knihu - na akú? nechajte sa prekvapiť :D
- must have (v sobotu pôjdem do Európy v BB, tak približne, čo by som si tam chcela kúpiť)
- new in (pokiaľ si dačo v sobotu kúpim, v nedeľu očakávajte post)
- skvelý recept
- recenziu na kozmetický produkt
- možno niečo naviac! :)

Dúfam, že sa vám posty budú páčiť! :) 

Mimochodom, včera som začala cvičiť podľa tohto kalendára od blogilates. Poviem vám jedno - vážne nenávidím POP HIIT a 2 videá nemám odcvičené (jedno od včera lebo som nestíhala) a keďže mi blbol dneska poriadne net a večer už chuť cvičiť nemám, tak preto tie 2. Zajtra teda musím cvičiť 6 videí + 100 brušákov (brušáky si pridávam sama :D) Najväčšia sranda je, že tie brušáky z toho sú hádam najľahšie a bavia ma najviac. 

No nič, len toľko som chcela. Chcem ísť spať najneskôr o pol jedenástej, a ešte si chcem pozrieť nejaký seriál a nalakovať nechty. Bye ;)