Zobrazují se příspěvky se štítkemoutfit. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemoutfit. Zobrazit všechny příspěvky

středa 8. ledna 2014

OOTD: On Wednesdays we wear black (or grey)

Ahojte! V prvom rade vám chcem zaželať šťastný nový rok, keďže sme sa tento rok ešte nevideli. Snáď ste nový rok oslávili poriadne, ako sa patrí :) Ja som bola vo Viedni, preto na blog nič nepribudlo, keďže tam nemám internet (len mobilný a cez mobil pridávať príspevky nemienim). 

Do nového roka som si dala aj predsavzatie viac prispievať na blog. Mám aj dosť nápadov na nové články (a teraz nemyslím recenzie ani pravidelné rubriky), tak to tu postupom času uvidíte :)

A hneď vám prinášam úplne nový článok... Teda, aleaspoň čo sa týka tohto blogu. Outfit of the day som na blogu ešte nemala. Nechcem, aby tu príspevky jedného typu boli stále, tak vám ani nemôžem povedať, či tu OOTD bude bývať často. Jednoducho, ak sa s vami budem chcieť podeliť o nejaký môj zaujímavý outfit, a budem mať čas ho pofotiť, tak ho postnem.

Tak a teraz k článku. Tento outfit sa mi veľmi páči. Kúsky neutrálnych farieb ako čierna, šedá, biela sa kombinujú najlepšie. Dnes som mala na sebe outfit práve z týchto farieb. Normálne by som tam ten biely nátelník nedávala, ale ten svetrík je pomerne priesvietný a tenký (teda vlastne ani neviem, či je to sveter :D), ale je štrikovaný. A nakoniec z toho vzniklo toto a takto navrstvené s tým, že tam vidno aj ten biely nátelník a dokonca sa mi to páčilo ešte viac. Tá biela ten outfit ešte viac oživila. Ku tomu som dala obyčajné čierne legíny, kožené čižmy John Garfield, beanie Paris a pridala zlaté doplnky.

Nášnice som odfotiť zabudla, ale keď si prvú fotku priblížite, tak ich uvidíte. A potom ich môžte ešte vidieť v November favorites.

môj weird vystrašený ksicht si nevšímajte :D

úterý 15. října 2013

Untitled

Ahojte, opäť :) 
Tento článok mal byť najprv new in, no nechcem, aby to vypadalo, že sa len "chvastám", čo vôbec nieje pravda a ja si na iných blogoch príspevky new in pozerám veľmi rada. No nakoniec z tohto vznikol skôr taký "untitled" článok.
Keď som tento blog zakladala, myslela som si, že na blog budem prispievať často. No nieje tomu tak, čo mi je hrozne ľúto, pretože blogujem veľmi rada. Už v minulom článku som vám spomínala, že čoskoro sa môžete tešiť na kopu nových článkov... a sľubujem vám to opäť a teraz definitívne a už to neporuším, pretože už viem presne, o čom najbližšie články budú a už budem mať aj viac času. Tešiť sa (už zajtra) môžete na veľké new in, ďalej na recenziu na špirálu od Maybelline a aj na článok s mojimi najobľúbenejšími obchodmi. Dúfam, že vás aspoň niečo zaujalo a najbližší týždeň tu zavítate. ;)

Aby ste z tohto článku aj niečo mali, tak vám prinášam menšiu inšpiráciu v podobe dvoch jesenných otfitov, ktoré som nedávno vytvorila na polyvore. Páčia sa vám? Ktorý viac? :)



Autumn outfit



Autumn outfit 2


sobota 31. srpna 2013

Polyvore outfits

Myslím, že väčšina z vás pozná stránku polyvore.com. Ale ak by niekto nevedel, na tejto stránke sa dajú vyrábať rôzne outfity. Síce som už dlhšiu dobu žiadny outfit nespravila, no rada by som sa podelila s vami aspoň o tie staršie, ktoré som vytvorila.
Ktorý outfit sa vám páči najviac? Prečo? Budem rada, ak zanecháte komentár. :)

Do kina: