Zobrazují se příspěvky se štítkemme. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemme. Zobrazit všechny příspěvky

pátek 13. září 2013

New in #1

Prinášam vám už dlhšie sľubované new in. V Europe v Banskej Bystrici som bola ešte v sobotu, takže tento článok je tu dosť "skoro", ale nevadí.

Čo som si kúpila v sobotu?


Oblečenie: 


Z oblečenia som si kúpila síce len dva kúsky, ale zato som s nimi veľmi spokojná. Prvý "kúsok" je tričko s dlhým rukávom z Terra Novy. Na fotke síce vyzerá, že rukáv je po lakeť, no nieje to tak, rukáv je normálne dlhý. Veľkosť trička je M, ale je také voľnejšie. Môže sa nosiť aj s plecom von a pod to sa ešte nejaké tielko cez zimu môže dať. Stál 15,99 €.


Ďalšia vec ktorú som si kúpila je tento červený sveter, takisto z Terra Novy (tá horná fotka je divná :D). Stál 13,99€.


Kozmetika:

Prejdime na kozmetiku. Z kozmetiky som nutne potrebovala šampón a keďže tento posilňujúci šampón od Elseve bol spolu s balzamom v super akcii, hneď som ho zobrala.


Takisto som potrebovala špirálu. V Rakúsku mi mamina kúpila One by One od Maybelline a tú druhú BeYu Curling Star Mascaru našla novú zabalenú v hoteli (moja mamina robí chyžnú v hoteli a takéto veci niekedy nechávajú namiesto tringeltu), tak mi ju zobrala a darovala. BeYu som ešte nevyskúšala ale Maybelline používam a čoskoro bude aj recenzia.


Ostatné:


Okrem toho, že sme s maminou nakupovali sme boli aj v kine na Meste kostí. Film bol super, až na pár detailov. Ako posledné som si ešte kúpila orbitky, ktoré sú už momentálne fuč :D

Nekúpila som si všetko, čo som plánovala, ale som spokojná! A čo vy? Čo ste si naposledy kúpili?

úterý 3. září 2013

Must Have: Europa Shopping Center

V sobotu idem s maminou na nákupy do Europa shopping center (Banská Bystrica) a prinášam vám zoznam vecí, ktoré by som si tam približne chcela kúpiť.


MUST HAVE


Oblečenie:

• Ako prvé by som si z oblečenia chcela kúpiť nejaké tie svetre. Nutne nejaké potrebujem! Takisto aj pekné nátelníky. Preferujem štrikované svetre pod ktoré sa dá dať nejaké tričko (a aby moc nepresvitalo) s nejakou peknou potlačou (hrozne sa mi páči to s tým ♥ na obrázku), a keď nenájdem s potlačou, ktorý by sa mi páčil, , postačia mi aj pekné jednofarebné.
• Ako tak chodím po blogoch, hrozne sa mi začali páčiť beanies. Videla som ich už samozrejme na nejakých dievčatách či celebritách skôr, ale nevenovala som im väčšiu pozornosť. Len nedávno som si ich však poprezerala na internete a zistila som, že väčšina z nich sa mi veľmi páči. Najmä čierne s nápismi ako Bad Hair Day, Awesome, #OOTD. Myslím však, že takéto v obchodnom centre na Slovensku rozhodne nenájdem a tak si postačím aj s obyčajnou čiernou.
• Ďžínsy. Uvidím podľa toho, aké sa mi budú páčiť. Ale aspoň jedny by som si chcela tú sobotu kúpiť.

Doplnky:

Toto len tak v skratke. Doplnkov proste nieje nikdy dosť a ja ich milujem nakupovať. No občas keď sa niekde ponáhľam a nestíham, si aj zabudnem dať aj to najdôležitejšie - náušnice. A potom mi mama hovorí, že načo to kupujem, keď to nenosím. :D Každopádne, chcela by som si kúpiť nejaké pekné visiace náušnice (dúfam, že sa mi nejaké zapáčia!) a ďalej uvidím. Doplnky som tu dala len také random.

Kozmetika:

• Červený lak. Dior síce nepotrebujem, postačím si s obyčajným (ale Essence laky dajte odo mňa preč!), ale červený určite. Aj keď mám doma kopu lakov, červený tam nejak chýba. Asi je to tým, že červenú farbu nejak moc neobľubujem, len nejaké odtiene. Tak snáď nejaký pekný odtieň nájdem.
• Šampón. Na obrázku je ten od Syoss pre hebké vlasy a lesk, dala som ho tam preto, lebo momentálne ho používam, a už sa mi míňa. Mám už druhé balenie za sebou, takže už to chce zmenu. Chcela by som nejaký proti lupinám, lebo zase ich mám viac, než by som chcela.
• Maybelline riasenka. Moja dobrá z Bipy mi už pomaly, ale isto schne, a ja chcem nejakú riasenku od maybelline vyskúšať už dlhšie.

Tak to je všetko, snáď kúpim aspoň niečo.


pondělí 2. září 2013

Goodbye Summer, Hello Sweatember!

Prázdniny utiekli ako voda a opäť je tu škola. Väčšina z nás v nej bola už dnes. Včera večer som mala blbú náladu a kvôli začiatku školy som nemohla ani zaspať. Do školy som sa vôbec netešila, prvý deň som si predstavovala katastrofálne, ale celkom to ušlo. Chvalabohu, že prvý deň sme v škole len niečo okolo hodiny. Rozvrh máme tiež v pohode, najmä piatok je dobrý, čo mi vyhovuje. :) Zajtra sme v škole len 5 hodín a prvé dve hodiny máme ešte s triednym, tak fajn.
Inak momentálne som začala chodiť do deviateho ročníka, čomu nemôžem uveriť. Neskutočne rýchlo to ubehlo a za tie roky som sa veľmi zmenila, a stále sa ešte mením. Už teraz mám však z strach z monitora, celkových známok a matiky. Ale na strednú sa teším. Teda, pokiaľ pôjdem tam, kde chcem ísť. Čo dúfam, že áno. :)

Tento článok by som ale chcela venovať najmä tomu, čo tento týždeň môžete na blogu očakávať. Ja vám to tu pekne vypíšem:

- recenziu na jednu skvelú knihu - na akú? nechajte sa prekvapiť :D
- must have (v sobotu pôjdem do Európy v BB, tak približne, čo by som si tam chcela kúpiť)
- new in (pokiaľ si dačo v sobotu kúpim, v nedeľu očakávajte post)
- skvelý recept
- recenziu na kozmetický produkt
- možno niečo naviac! :)

Dúfam, že sa vám posty budú páčiť! :) 

Mimochodom, včera som začala cvičiť podľa tohto kalendára od blogilates. Poviem vám jedno - vážne nenávidím POP HIIT a 2 videá nemám odcvičené (jedno od včera lebo som nestíhala) a keďže mi blbol dneska poriadne net a večer už chuť cvičiť nemám, tak preto tie 2. Zajtra teda musím cvičiť 6 videí + 100 brušákov (brušáky si pridávam sama :D) Najväčšia sranda je, že tie brušáky z toho sú hádam najľahšie a bavia ma najviac. 

No nič, len toľko som chcela. Chcem ísť spať najneskôr o pol jedenástej, a ešte si chcem pozrieť nejaký seriál a nalakovať nechty. Bye ;)


pátek 30. srpna 2013

Facts about me

Predtým, než na blog budem pridávať rôzne články, by som chcela, aby ste ma aspoň trošku spoznali. Preto som sa rozhodla pridať pár faktov o mne :)

1. V skutočnosti sa volám Nikola.
2. Žijem v malej dedinke na strednom Slovensku.
3. V januári budem mať 15.
4. Mojím snom je žiť v USA a stať sa herečkou.
5. Zbožňujem pozeranie seriálov. Medzi moje obľúbené patria Vampire Diaries, Supernatural, Pretty Little Liars, American Horror Story, 2 Broke Girls, Revenge, a ďalšie..
6. Takisto veľmi rada čítam. Moje najobľúbenejšie kniha patria Vampire Academy, Mortal Instruments, Hunger Games, Mediator, Harry Potter, atď.
7. Rada by som v budúcnosti vlastnila šteniatko plemena Pomeranian.
8. Chcem spraviť vodičák a moje vysnívané auto je Range Rover.
9. Milujem kávu a Starbucks.
10. Počúvam One Direction, Pitbull, David Guetta, Rihanna, Demi Lovato, DJ Antoine, OneRepublic, Imagine Dragons, Ellie Goulding, a rôzne random songy, ktoré sa mi páčia.
11. Moja najobľúbenejšia farba je fialová.
12. Milujem módu, nakupovanie a vybíjané veci.
13. Rada si vytváram listy ako TO-DO či MUST HAVE.
14. Zbožňujem sarkazmus a iróniu.
15. Blogujem veľmi rada :)

A na záver moja fotka: