Zobrazují se příspěvky se štítkemnew in. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemnew in. Zobrazit všechny příspěvky

čtvrtek 19. prosince 2013

Vianočný Ladybox

Ahojte, včera mi prišiel decembrový Ladybox :) Na tento box som bola veľmi zvedavá, keďže je to vianočný box, myslela som si, že bude fakt nadupaný. Čo sa teda skrývalo v tohtomesačnom ladyboxe?


pondělí 25. listopadu 2013

Čo sa ukrýva v novembrovom Ladyboxe?

Ahojte. Dnes som ostala doma, keďže mi bolo zle, tak som do školy nešla... Zajtra už však idem. Dnes mi aj prišiel novembrový ladybox. Čo sa v ňom ukrývalo a ako som s ním spokojná?

Začnem hneď u samotnej krabičky. Tá je proste úžasná. Je na nej aj roztomilá veverička a listy. Mne sa veľmi páči a je vidno, že si na jej vzhľade dali záležať.


A teraz k produktom. V krabičke som našla 4 plné produkty, 1 mystery produkt, 1 vzorku + ja ešte darček k predplatnému.

neděle 24. listopadu 2013

New in (Terra Nova, New Yorker & others)

Ahojte. Tento článok som chcela pridať už skôr, ale buď mi niečo do toho prišlo, blbol mi internet alebo som bola lenivá. Ale po vyše týždňovej pauze som späť :)
Tieto veci som si kúpila pred dvoma týždňami. Nakúpila som väčšinu vecí z must have listu. Tentoraz sa moc nejdem rozpisovať, len vám pripíšem k veciam obchod, poprípade niekde aj niečo viac.
BTW: Ospravedlňujem sa za pozadie, fotila som to fakt narýchlo a na fotkách je to aj vidieť :D

Rifľová košeľa - Terra Nova



úterý 5. listopadu 2013

New in (Forever 21, Tally Weijl, Drogéria, Avon)


Ahojte.
Na dnes som si pre vás pripravila článok toho, čo som si kúpila/dostala za posledný týždeň.

Ak sledujete môj blog už dlhšie, tak možno viete, že moja mama pracuje vo Viedni. Bola nakupovať vo Forever 21 a kúpila tam niečo aj mne, čím ma naozaj prekvapila a veeľmi potešila. :) Ja osobne som ešte vo F21 nebola, takže toto sú aj moje prvé veci odtiaľ.

Sveter (Forever 21)

Najviac ma z F21 potešil tento sveter. Je naozaj úžasný, navyše v tomto období, svetrov nieje nikdy dosť. Ako môžte vidieť má na sebe fázy mesiaca a rukávy sú aj vybíjané.



úterý 8. října 2013

New in

V prvom rade sa ospravedlňujem, že sa blogu nevenujem, ale nasledujúci týždeň to plánujem napraviť.
Zatiaľ vám tu (opäť) pridávam new in toho, čo som si kúpila za posledný týždeň.

čtvrtek 26. září 2013

Menšie new in

Myslím, že pri tomto článku sa nemá zmysel nejako rozpisovať, keďže toho nieje veľa. Make-up a odličovacie tampóny som nutne potrebovala, mám ich z našej malej drogérie na dedine, kde nieje samoobsluha, takže ani nebol veľký výber pri make-upe. Ale tak snáď je dobrý, dám vedieť a pri tampónoch je mi nejak jedno, aké mám, ja v tom moc rozdiel nevidím. Krém od Biodermy mám z bloomingflowers na testovanie, čo mi pripomína, že Ike ešte musím poslať recenziu. 

ospravedlňujem sa za mierne rozmazanú fotku, išiel sa mi vybiť foťák a fotila som bez blesku

Čo nové máte vy? :)

pátek 13. září 2013

New in #1

Prinášam vám už dlhšie sľubované new in. V Europe v Banskej Bystrici som bola ešte v sobotu, takže tento článok je tu dosť "skoro", ale nevadí.

Čo som si kúpila v sobotu?


Oblečenie: 


Z oblečenia som si kúpila síce len dva kúsky, ale zato som s nimi veľmi spokojná. Prvý "kúsok" je tričko s dlhým rukávom z Terra Novy. Na fotke síce vyzerá, že rukáv je po lakeť, no nieje to tak, rukáv je normálne dlhý. Veľkosť trička je M, ale je také voľnejšie. Môže sa nosiť aj s plecom von a pod to sa ešte nejaké tielko cez zimu môže dať. Stál 15,99 €.


Ďalšia vec ktorú som si kúpila je tento červený sveter, takisto z Terra Novy (tá horná fotka je divná :D). Stál 13,99€.


Kozmetika:

Prejdime na kozmetiku. Z kozmetiky som nutne potrebovala šampón a keďže tento posilňujúci šampón od Elseve bol spolu s balzamom v super akcii, hneď som ho zobrala.


Takisto som potrebovala špirálu. V Rakúsku mi mamina kúpila One by One od Maybelline a tú druhú BeYu Curling Star Mascaru našla novú zabalenú v hoteli (moja mamina robí chyžnú v hoteli a takéto veci niekedy nechávajú namiesto tringeltu), tak mi ju zobrala a darovala. BeYu som ešte nevyskúšala ale Maybelline používam a čoskoro bude aj recenzia.


Ostatné:


Okrem toho, že sme s maminou nakupovali sme boli aj v kine na Meste kostí. Film bol super, až na pár detailov. Ako posledné som si ešte kúpila orbitky, ktoré sú už momentálne fuč :D

Nekúpila som si všetko, čo som plánovala, ale som spokojná! A čo vy? Čo ste si naposledy kúpili?