úterý 15. října 2013

Untitled

Ahojte, opäť :) 
Tento článok mal byť najprv new in, no nechcem, aby to vypadalo, že sa len "chvastám", čo vôbec nieje pravda a ja si na iných blogoch príspevky new in pozerám veľmi rada. No nakoniec z tohto vznikol skôr taký "untitled" článok.
Keď som tento blog zakladala, myslela som si, že na blog budem prispievať často. No nieje tomu tak, čo mi je hrozne ľúto, pretože blogujem veľmi rada. Už v minulom článku som vám spomínala, že čoskoro sa môžete tešiť na kopu nových článkov... a sľubujem vám to opäť a teraz definitívne a už to neporuším, pretože už viem presne, o čom najbližšie články budú a už budem mať aj viac času. Tešiť sa (už zajtra) môžete na veľké new in, ďalej na recenziu na špirálu od Maybelline a aj na článok s mojimi najobľúbenejšími obchodmi. Dúfam, že vás aspoň niečo zaujalo a najbližší týždeň tu zavítate. ;)

Aby ste z tohto článku aj niečo mali, tak vám prinášam menšiu inšpiráciu v podobe dvoch jesenných otfitov, ktoré som nedávno vytvorila na polyvore. Páčia sa vám? Ktorý viac? :)Autumn outfitAutumn outfit 2


2 komentáře:

  1. Obi dva sú pekné ale ten druhý pasuje skorej do môjho štýlu :))

    http://fashionnicki.blogspot.sk/

    OdpovědětVymazat
  2. Ta béžová koláž je úžasná. Krásné kousky.

    OdpovědětVymazat