Zobrazují se příspěvky se štítkemAustria. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemAustria. Zobrazit všechny příspěvky

pondělí 16. prosince 2013

Trip to Austria

Ahojte :) Poslednú dobu som na blog články nepridávala, nie je to tým, že by sa mi nechcelo, ale nemala som ako, keďže som nebola doma a nestihla som vám ani prednastaviť články. Bola som v Rakúsku na menšom "výlete" pri mamine. V škole sme mali 11,12, a 13. decembra riaditeľské voľno. Okrem toho som plánovala ísť 12.12. na DOD do Bratislavy na gymnázium Metodova (kde som aj išla) a keďže mám do BA z domu celkom ďaleko, rozhodli sme sa, že pôjdem na tých pár dní ku mamine a pôjdeme aj na Vianočné trhy :)

Na DOD sa mi páčilo aj keď sme tam teda dlho neboli... Rozhodujem sa, že pôjdem buď na toto gymnázium Metodova, alebo na jazykové (avšak nie bilingválne) gymnázium Vazovova. Ale to sa ešte uvidí.

Na Vianočných trhoch som bola v piatok trinásteho. Nič zlé sa však našťastie nestalo :D Pridávam pár fotiek z trhov a celkovo vianočne vyzdobenej Viedne :) Ospravedlňujem sa za nejaké fotky, ako vidíte, môj foťák si fotí ako chce alebo to len ja neviem fotiť :D Fotky si kliknutím na ne môžete priblížiť.

Stephansplatz: