Zobrazují se příspěvky se štítkemmaskara. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemmaskara. Zobrazit všechny příspěvky

pondělí 28. října 2013

Recenzia: Riasenka Maybelline One By One

Riasenku od Maybelline som chcela vyskúšať už dlhšie. Ako prvú som si nakoniec vybrala riasenku One By One - Satin Black.

Na riasenkách od Maybelline sa mi páči to, že vás zaujmú hneď na prvý pohľad svojím vzhľadom. Sú totiž farebné, veselé, pekné a pritom vôbec nevyzerajú lacno. Táto, ako môžete vidieť na obrázku, je konkrétne červená s čiernym dizajnom.


Najčastejšie som počula chválu od tejto značky na riasenky Rocket alebo na The Falsies. Aká je ale One By One?