Riasenku od Maybelline som chcela vyskúšať už dlhšie. Ako prvú som si nakoniec vybrala riasenku One By One - Satin Black.
Na riasenkách od Maybelline sa mi páči to, že vás zaujmú hneď na prvý pohľad svojím vzhľadom. Sú totiž farebné, veselé, pekné a pritom vôbec nevyzerajú lacno. Táto, ako môžete vidieť na obrázku, je konkrétne červená s čiernym dizajnom.